Chcem prenajať

Prenájom nehnuteľnosti

Prenajmeme vašu nehnuteľnosť

Prenájom nehnuteľnosti je stále populárnou formou stabilnej investície. Získanie nájomníka za výhodnú cenu prenájmu však môže byť zdĺhavé a náročné. Ušetrite si starosti s hľadaním nájomníka a nechajte to na nás.Garancia nového nájomníka

V prípade ukončenia nájomného vzťahu do 12 mesiacov, vám nájdeme nového nájomníka bez nároku na províziu zo strany prenajímateľa.Ako to celé prebieha?

01

Zoznámenie s nehnuteľnosťou

Dohodneme si obhliadku aby sme si vašu nehnuteľnosť podrobne prezreli.

02

Analýza trhových cien a stanovenie ceny nájmu

Po obhliadke a získaní všetkých potrebných informácií vám maklér odporučí vhodnú výšku nájomného. Cenu určujeme na základe podrobnej analýzy nehnuteľnosti, trhových cien v oblasti pre daný typ nehnuteľnosti a ďalších parametrov.

03

Príprava nehnuteľnosti na prezentáciu

Prezentácia nehnuteľnosti je kľúčová. Pre rýchle nájdenie nájomníka pri čo najlepšej cene prenájmu je dôležité ukázať nehnuteľnosť v najlepšom možnom svetle. Nehnuteľnosť upravíme profesionálnym homestagingom, následne kvalitne nafotíme, vytvoríme 3D prehliadku alebo video prehliadku.

04

Zverejnenie ponuky

Ponuku prenájmu zverejníme na webe a na najznámejších realitných portáloch. Zároveň začneme aktívne vyhľadávať klientov, ktorí by mohli mať o vašu nehnuteľnosť záujem.

05

Obhliadka so záujemcami

Všetky obhliadky s potenciálnymi nájomníkmi vybaví maklér za vás. Nemusíte si tak prispôsobovať váš pracovný alebo súkromný čas potrebám záujemcov.

06

Vypracovanie nájomnej zmluvy

Zabezpečíme vám kompletný právny servis a pripravíme znenie nájomnej zmluvy tak, aby boli dodržané všetky podmienky v súlade so zákonom. Následne zmluvu odprezentujeme nájomníkovi a dohodneme si jej podpísanie.

07

Odovzdanie nehnuteľnosti

Maklér bude prítomný pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti a po dokončení všetkých administratívnych úkonov odovzdá novému nájomníkovi kľúče.

NEZÁVÄZNÝ KONTAKTNÝ FORMULÁR

Mám záujem o prenájom nehnuteľnosti