Chcem kúpiť

Predaj nehnuteľnosti

Ako to celé prebieha?

01

Úvodné stretnutie

Dohodneme sa s vami na obhliadke, kde sa náš maklér sa zoznámi s nehnuteľnosťou. Zistí jej technický stav a overí si tiež právny stav nehnuteľnosti.

02

Stanovenie predajnej ceny

Po dôkladnej analýze trhu, cien v danej lokalite a stavu nehnuteľnosti stanovíme predajnú cenu. Následne vytvoríme najefektívnejší strategický plán predaja na základe získaných informácií. Stanovenú cenu a marketingový plán predaja vám ako majiteľovi predstavíme a necháme si ho potvrdiť.

03

Príprava nehnuteľnosti na predaj

Ak je to potrebné, pred predajom zabezpečíme rozsiahlejšie úpravy (maľovanie, vypratanie, atď.) prostredníctvom s nami spolupracujúcich overených firiem. Pripravíme nehnuteľnosť na fotenie, poskytujeme profesionálny homestaging, vytvoríme 3D prehliadku, podľa potreby zabezpečíme aj videoobhliadku, prípadne zábery z drona.

04

Vyhľadávanie klientov

Prv než ponuku zverejníme na webe, ponúkneme ju klientom z našej databázy. Okrem zverejnenia ponuky aj aktívne vyhľadávame potenciálnych klientov. Vykonávame všetky dostupné činnosti na získanie záujemcov o ponúkanú nehnuteľnosť.

05

Zverejnenie ponuky na webe

Ponuku zverejňujeme na najnavštevovanejších realitných a inzertných portáloch. Využívame tiež silu cielenej reklamy a sociálnych sietí.

06

Obhliadky so záujemcami

Obhliadky zrealizujeme za vás. Pred samotnou obhliadkou sa snažíme potenciálneho klienta preveriť a zistiť mieru jeho záujmu. Počas jej priebehu zabezpečíme profesionálnu prezentáciu vašej nehnuteľnosti.

07

Právny servis pri predaji

Prostredníctvom Notárskeho Úradu zabezpečíme:

  • Zmluvu o budúcej zmluve (ak je potrebná)
  • Návrh Kúpnej zmluvy
  • Notársku úschovu peňazí prípadne listín (ak je potrebná)
08

Pomoc pri financovaní

Prostredníctvom rokmi overeného partnera vám pomôžeme pri zabezpečení financovania. Bez problémov zabezpečíme aj vypracovanie znaleckého posudku.

09

Podanie dokladov na katastri

Zabezpečíme podanie všetkých potrebných dokladov na katastri. Nemusíte nikam chodiť, naši makléri sa o všetko postarajú.

10

Protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti

Po úspešnom predaji zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a pripravíme protokol o odovzdaní. Celý proces odovzdávania dozorujeme aby všetko prebehlo hladko. Pri odovzdaní radi pomôžeme aj s prepisom energií na nového majiteľa.

NEZÁVÄZNÝ KONTAKTNÝ FORMULÁR

Mám záujem o predaj nehnuteľnosti