Chcem kúpiť

Agent kupujúceho

Pre koho je služba agent kupujúceho?

Služba Agent kupujúceho je určená pre klientov, ktorí chcú ušetriť svoj čas, prípadne nemajú trpezlivosť denne sledovať a prechádzať všetky realitné portály, aby našli svoju vysnívanú nehnuteľnosť.

Výhodou spolupráce s nami je samotný záber realitnej kancelárie, kde okrem vlastnej ponuky pracujeme aj s takzvanou neverejnou ponukou (ponuky, ktorých majitelia si neprajú zverejnenie na internete). V neposlednom rade spolupracujeme s inými realitnými kanceláriami, kde sa tieto neverejné ponuky medzi sebou zdieľajú. Veľmi dôležité je tiež aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti v klientom požadovanej lokalite – kedy maklér vyráža do terénu a aktívne oslovuje majiteľov vyhovujúcich nehnuteľností s ponukou na ich kúpu.

Klient nepodstupuje žiadne riziko, keďže provízia sa platí až po podpise rezervačnej zmluvy.

Výhody agenta kupujúceho

  • pohodlie
  • ušetrený čas
  • neverejné ponuky, ktoré sa nedostanú do inzercie
  • lepšie vyjednávanie ceny
  • skúsenosti s obhliadkami - môze si všimnúť veci, ktoré si vy nevšimnete
  • skúsenosti s prevodom nehnuteľnosti - pomôže vám so zložitejšími právnymi situáciami
  • je vždy na vašej strane a háji vaše záujmy

Bez agenta kupujúceho "ťaháte za kratší koniec". Náš maklér vám dáva veľkú výhodu vo vyjednavaní.

Kolko stojí agent kupujúceho?

Nič. Neplatíte žiadnu zálohu. V ideálnom prípade sa zmestíme do vášho rozpočtu aj vrátane provízie a navyše získate makléra, ktorý všetko spraví za vás.Ako to celé prebieha?

01

Úvodné stretnutie s klientom v našej kancelárii

Na úvodom stretnutí si vypočujeme vaše predstavy o hľadanej nehnuteľnosti. Následne si dohodneme všetky podmienky našej spolupráve a pripravíme zmluvu.

02

Vytvorenie strategického plánu

Po získaní všetkých potrebných informácií vám maklér dokáže zvoliť najlepšiu stratégiu ako nájsť tú správnu nehnuteľnosť. Vďaka stratégii bude maklér presne vedieť, čo má hľadať a ušetrí vám čas.

03

Hľadanie nehnuteľností

Maklér bude hladať takú nehnuteľnosť, ktorá splňa vaše požiadavky. Keď nájde jednu príp. viacero nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú vašu predstavu alebo sa co najviac približujú k vašim preferencám, predloží vám ponuku.

04

Obhliadky

Prvú obhliadku nehnuteľnosti robí maklér sám, bez vás. Zoznámi sa nehuteľnosťou, skontroluje jej stav, parametre a vhodnosť. Na základe toho usúdi, či je ponuka pre vás vhodná. Ak áno, následne dohodne ďalšiu obhliadku spolu s vami, kde vám ju odprezentuje.

05

Vyjednávanie

Keď sa rozhodnete, že odprezentovaná nehntueľnosť sa vám páči, maklér sa následne posnaží vyjednať čo najlepšiu cenu tak, aby vás naša provízia ideálne nič nestála.

06

Dohľad nad procesom kúpy

Maklér bude dozorovať celý proces prevodu (kontrola postupu, zmlúv, kataster a pod.) tak, aby boli dodržané všetky úkony v súlade so zákonom.

07

Preberanie nehnuteľnosti

Maklér bude prítomný pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti. Po dokončení všetkých administratívnych úkonov sa nehnuteľnosť stane vašou. Teraz sa už iba musíte nasťahovať do vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

NEZÁVÄZNÝ KONTAKTNÝ FORMULÁR

Mám záujem o agenta kupujúceho