predané

NOVINKA V PONUKE! Dvojizbový byt v centre Ivanky pri Dunaji

Exkluzívne iba v RK

SNP, Ivanka pri Dunaji

115 000 €

45 m²
2 izby
Formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome v centre Ivanky pri Dunaji. Byt o rozlohe 44,5m² sa nachádza v bytovom dome, na ktorom bola v r.2013 realizovaná nadstavba, ktorej súčasťou bola aj rekonštrukcia a zateplenie celého objektu. Samotný byt prešiel v r.2015 čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené okná za plastové, rekonštruovaná kúpeľňa, položená plávajúca podlaha (pod ktorou ostala zachovaná podlaha z dubových parkiet). K ponúkanej nehnuteľnosti prináležia dve pivničné miestnosti a vonkajšie parkovacie miesto. Za bytovým domom sa nachádza obecný pozemok, na ktorom si majitelia bytov vybudovali záhradný prístrešok s vonkajším krbom a ktorý dlhodobo využívajú na relax. Vzhľadom na polohu bytového domu v ktorom sa ponúkaný byt nachádza je nutné vyzdvihnúť jeho výbornú strategickú polohu. Do 5min. pešej chôdze je dostupná kompletná občianska vybavenosť vrátane, obchodov, školy, škôlky, lekára, športovísk, autobusovej zastávky, denného penziónu, reštaurácie... Neopomenuteľným benefitom sú nízke mesačné náklady, ktoré sú v súčasnosti pri nahlásených 2 dospelých osobách len 80,-€/mes.

PRI VYUŽITÍ NÁŠHO ÚVEROVÉHO ŠPECIALISTU VÁM PRI PRÍPADNOM NESCHVÁLENÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE!!

Viac info na 0905 229 445

Pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu Vám v rámci kúpnej ceny poskytneme kompletný poradenský a právny servis vrátane zabezpečenia nasledovného:
a) list vlastníctva na právne účely,
b) snímku z katastrálnej mapy (ak je potrebná),
c) návrh kúpnej zmluvy (príp. návrh zmluvy o budúcej kúpnej zmluve),
d) návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
e) základný správny poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
f) notársku úschovu u nášho zmluvného notára (ak je potrebná),
g) úradne overenie podpisov predávajúcich na prevodných zmluvách u nášho zmluvného notára.

V prípade potreby hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti Vám poskytneme bezplatné poradenstvo u nášho zmluvného partnera.


predaj
neuvedený
45 m²
47 m2
čiastočne prerobený
2
1 z 2

Nehnuteľnosť na mape

Štát Slovensko
Kraj Bratislavský
Okres Senec
Mesto Ivanka pri Dunaji
Ulica SNP
Druh 2-izbový byt
Typ predaj
Vlastníctvo osobné
Kontakt +421 905 229 445
Pridané 04. 02. 2020 12:02


  Vytlačiť ponuku   Zdieľať ponuku

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Labaj

Patrik Labaj

konateľ

+421 905 229 445

labaj@legacy.sk